21.02.2024

Polscy pięściarze zmierzą się z reprezentacją Azerbejdżanu

Na najbliższej gali boksu Suzuki Boxing Night w Lublinie Polaków czekają trudne pojedynki z pięściarzami Azerbejdżanu. Najtrudniejsza walka czeka Michała Jarlińskiego, który w wadze 75 kg zmierzy się Kamranem Shakhsuvarlim, brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, trzecim pięściarzem mistrzostw świata w Hamburgu i wicemistrzem Europy w Charkowie.

Wśród pięściarzy reprezentujących Polskę na najbliższej gali w Lublinie zabraknie zawodników ze ścisłej czołówki, którzy przygotowują się na zgrupowaniu w Niemczech do kwalifikacji olimpijskich.

27 gala boksu Suzuki Boxing Night odbędzie się w niedzielę 25 lutego w lubelskim Centrum Spotkań Kultur. Początek transmisji o godz. 20.15.

08.04.2024

Co warto wiedzieć o nowym Swifcie (niska masa i prowadzenie)?

W porównaniu z samochodem poprzedniej generacji najnowszy Swift ma lepsze właściwości jezdne.

Dowiedz się więcej
05.04.2024

Rusza kolejna edycja Suzuki Marine Academy

Suzuki Marine Academy jest dedykowana wodniakom, którzy kupili bądź planują zakup silnika zaburtowego marki Suzuki i rozpoczynają przygodę na wodzie lub chcą uzyskać niezbędne uprawnienia do prowadzenia jachtów o napędzie mechanicznym.

Dowiedz się więcej
05.04.2024

Wiosna nowości w Suzuki

Jeszcze nie przebrzmiały echa prezentacji Suzuki Swifta najnowszej generacji, a już uwagę przyciąga odświeżona Suzuki Vitara.

Dowiedz się więcej
02.04.2024

Co warto wiedzieć o nowym Swifcie (silnik)?

Pod maską nowej generacji Swifta jest nowy, 3-cylindrowy silnik benzynowy Z12E, o pojemności 1,2 litra. Jednostka ma sprawność cieplną sięgającą 40% (paliwo 95 RON), co skutkuje rzeczywiście większą oszczędnością spalania.

Dowiedz się więcej