27.02.2024

Polscy pięściarze pokonali reprezentantów Azerbejdżanu

Choć większość obstawiała zwycięstwo pięściarzy Azerbejdżanu, to jednak większość pojedynków wygrali reprezentanci Polski i kolejna gala boksu Suzuki Boxing Night 27th zakończyła się wynikiem 10:8 dla biało-czerwonych.

Największą niespodziankę sprawił Michał Jarliński, który pokonał 2:1 doświadczonego i utytułowanego Kamrana Shakhsuvarliego, zdobywcę medali Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy.

Ciekawie zapowiadał się również pojedynek Kuby Straszewskiego z Seyidem Seyidovem, w którym Azer liczył na rewanż za walkę przegraną z Polakiem podczas ubiegłorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Budvie. Podczas gali w Lublinie Straszewski znów okazał się lepszy i pokonał Seyidova 3:0.

Punkty dla reprezentacji Polski zdobyli również Nikolas Pawlik, Jakub Krzpiet i Mukhammadali Romański.

Podsumowując zwycięstwo naszych pięściarzy podczas lubelskiej gali Suzuki Boxing Night należy podkreślić, że trener naszej kadry Grzegorz Proksa postawił na młodych zawodników, którzy zastąpili ścisłą czołówkę naszej kadry przygotowującej się do kwalifikacji olimpijskich.

08.04.2024

Co warto wiedzieć o nowym Swifcie (niska masa i prowadzenie)?

W porównaniu z samochodem poprzedniej generacji najnowszy Swift ma lepsze właściwości jezdne.

Dowiedz się więcej
05.04.2024

Rusza kolejna edycja Suzuki Marine Academy

Suzuki Marine Academy jest dedykowana wodniakom, którzy kupili bądź planują zakup silnika zaburtowego marki Suzuki i rozpoczynają przygodę na wodzie lub chcą uzyskać niezbędne uprawnienia do prowadzenia jachtów o napędzie mechanicznym.

Dowiedz się więcej
05.04.2024

Wiosna nowości w Suzuki

Jeszcze nie przebrzmiały echa prezentacji Suzuki Swifta najnowszej generacji, a już uwagę przyciąga odświeżona Suzuki Vitara.

Dowiedz się więcej
02.04.2024

Co warto wiedzieć o nowym Swifcie (silnik)?

Pod maską nowej generacji Swifta jest nowy, 3-cylindrowy silnik benzynowy Z12E, o pojemności 1,2 litra. Jednostka ma sprawność cieplną sięgającą 40% (paliwo 95 RON), co skutkuje rzeczywiście większą oszczędnością spalania.

Dowiedz się więcej